• Wpisów: 217
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 18:06
  • Licznik odwiedzin: 12 877 / 1801 dni
 
meridari
 
Wpadłam niedawno na pomysł, aby opisać moje lalki :) Więc zaczynamy :)
100_0745.JPG


Imię i nazwisko: Nadzieja Polikarpowna
Lat: 15
Pseudonimy: Nadka, Nadia, Nadieża, Dziejka
Pochodzi z: Rosji
Krótka historia: Urodziła się w Rosji, jako córka Antoniego i Anny Polikarpownych. Ma młodsze rodzeństwo (bliźniaczki) Wyjechała do Polski do dalekiej kuzynki. Zaprzyjaźniła się jednak z Meridą i zamieszkały razem w Warszawie. Kiedyś często podróżowała i dostała szkorbutu – teraz jej skóra jest zielona.

b2.pinger.pl/(…)wrzesien2014009.jpg…

Imię i nazwisko: Laura Kwiatkowska
Lat: 12
Pseudonimy: Laura, Mackenzie, Dziewczę kwiatów ( ha ha xD)
Pochodzi z: Polski
Krótka historia: Laura jest 12 letnią dziewczyną mieszkająca w Polsce. Jej przybraną siostrą została Merida. Panna Kwiatkowska lubi śpiewać, piesze wędrówki i grać w sztukach. Marzy o miłości wielkiej i szczeraj (jeszcze nie wie że taka nie istnieje xd) Słucha rapu i świetnie tańczy. Lubi ksywkę Dewajtis xD Obecnie mieszka w Warszawie.

treeyou 044.JPG


Imię i nazwisko: Janina ,,Merida” Kwiatkowska
Lat: 14
Pseudonimy: Ruda, Janka, (oficjalne) panna Janka, Merida
Pochodzi z: Polski
Krótka historia: Janka ma 14 lat i mieszka razem z siostrą i przyjaciółką w Warszawie. Rodzice nadali jej takie dziwne imię (według jej) że woli być nazywana Merida. Jest tajemnicza, ale wierna i nie wygada za dużo. Ta młoda osóbka jest przyjacielska, lubi śpiewać i marzy o dalekich podróżach. Jest harcerką hufca Mokotów. Słucha Lady Pank, Farben Lehre itd. Jej najlepszą przyjaciółką jest Tosia.

b1.pinger.pl/(…)sierpie2014053.jpg…

Imię i nazwisko: Antonina Anna
Lat: 14
Pseudonimy: Tośka, Antośka, Anka
Pochodzi z: Anglii
Krótka historia: Tośka jest dość upartą i nieśmiałą osóbką. Uwielbia pisać wiersze i robić zdjęcia. Razem z Janką należy do hufca Mokotów. Uwielbia czytać książki. Przez jej nieśmiałość nie umie poznawać nowych ludzi. Ciągle stara się być silna ale to jej się nie udaje. Może jednak zawsze liczyć na grupkę przyjaciółek.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego